Oferta dedykowana

Leasing SGB

Leasing to wciąż jedna z najpopularniejszych i najbardziej korzystnych form finansowania inwestycji przez przedsiębiorców. W 2018 roku blisko 30% wszystkich inwestycji w środki trwałe zostało sfinansowanych leasingiem.
Bądź na bieżąco z leasingiem

Aktualności i komunikaty

Image
Leasing SGB

Zawsze dobra oferta

 

  • samochody osobowe i dostawcze do 3,5t – procedura uproszczona
  • leasing samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t
  • finansowanie samochodów ciężarowych, ciągników, przyczep
  • leasing maszyn i urządzeń przemysłowe
  • finansowanie maszyn i urządzeń rolniczych
  • pożyczka AGRO dla rolników
  • pożyczka na samochód – AGRO AUTO
  • finansowanie urządzeń medycznych
Wieloletnie doświadczenie

Leasing z tradycją

Leasing w SGB działa już ponad 25 lat – to zobowiązuje, dlatego opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, świadczymy wielowymiarowe usługi w obszarze leasingu, zachowując przy tym najwyższe standardy współpracy. Skutecznie odpowiadamy na potrzeby finansowania naszych klientów od jednorazowego zakupu środka trwałego aż po wieloetapowe inwestycje. Stawiamy na synergię działań. Oferujemy pełne wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie przedsięwzięcia finansowego. Jako Spółdzielcza Grupa Bankowa gwarantujemy w 100% bezpieczne zaplecze finansowe w postaci polskiego kapitału. Leasing z SGB to najlepszy kierunek w aspekcie rozwoju działalności i budowania znacznej przewagi konkurencyjnej na rynku. Spółdzielcze finansowanie z SGB to inwestycja, która się opłaca. Zapewniamy szybki dostęp do wszystkich produktów leasingowych i minimalizujemy formalności związane z procedurą, proponując elastyczne, jasne i przejrzyste warunki umowy. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.
Dlaczego wybrać

Leasing bankowy z SGB ?

Dlaczego warto? Gwarantujemy minimum formalności oraz proste zasady udzielania finansowania. Dodatkowo naszą ofertę wyróżniają jasne i przejrzyste warunki umowy, krótki czas uruchomienia środków, uproszczony system oceny zdolności finansowej oraz kompleksowa i profesjonalna obsługa w całym okresie trwania umowy. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji, oferujemy atrakcyjne oprocentowanie naszych produktów oraz niezwykle korzystne pakiety ubezpieczeniowe z możliwością płatności ratalnych. Udział własny już od 0% – jego wysokość zależy od rodzaju przedmiotu leasingu oraz zdolności finansowej klienta.