Leasing dla branży medycznej

Leasing dla branży medycznej

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z firmą SGB Leasing Sp. z o.o. możemy zaoferować naszym Klientom reprezentującym branżę medyczną

leasing i pożyczkę leasingową na atrakcyjnych warunkach.

SGB Leasing Sp. z o.o.  to firma należąca do Spółdzielczej Grupy Bankowej, która działa na polskim rynku usług leasingowych już od ponad 25 lat i z powodzeniem wspiera finansowanie oraz plany inwestycyjne przedsiębiorców.

 

Panujesz zakup nowego sprzętu do swojego gabinetu?

Jeżeli tak to doskonale! W SGB Leasing, w zależności od potrzeb możesz skorzystać                                  z leasingu operacyjnego lub pożyczki leasingowej. Sfinansujesz nowy lub rekondycjonowany sprzęt medyczny jak np. aparaty USG, unity stomatologiczne, aparaty RTG, autoklawy itp. na okres do 72 miesięcy, przy udziale własnym już od 0%!

Uprościliśmy formalności – do podjęcia decyzji wystarczy wypełniony i podpisany wniosek, nie wymagamy przedstawienia dokumentów finansowych ani nie pobieramy weksla. Wartość zaangażowania w procedurze uproszczonej to nawet 300 tys. !

Gwarantujemy:

  • Profesjonalizm – wieloletnie doświadczenie SGB Leasing Sp. z o.o. na rynku zapewnia wysoką jakość świadczonych usług
  • Uproszczone procedury i szybką decyzję o przyznaniu finansowania
  • Przejrzyste warunki umowy, parametry finansowania dostosowane do potrzeb Klienta
  • Rzetelną i fachową obsługę specjalistów na każdym etapie umowy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych
  • Szeroki wachlarz finansowanych przedmiotów (samochody, motocykle, odnawialne źródła energii, maszyny i urządzenia etc.)

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do oddziałów naszego Banku lub na stronę internetową SGB Leasing Sp. z o.o.