Specjalista w obszarach obsługi Klienta

Miejsce pracy: Czaplinek
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • bieżąca obsługa Klientów, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałej relacji z nimi;
  • sprzedaż produktów finansowych;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta;
  • opanowanie obowiązujących regulacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz nabycie umiejętności samodzielnej analizy i wyciągania wniosków;
  • udział w procesach decyzyjnych, prowadzonych projektach;
  • promowanie marki na lokalnym rynku.

Wymagania:

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe);
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność w bieżącej pracy, kontaktach z obecnymi Klientami, pozyskiwaniu nowych Klientów;
  • wysoka motywacja i zaangażowanie;
  • chęć rozwijania swoich kompetencji zawodowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista;
  • bardzo dobra znajomość komputera oraz obsługi pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej Firmie i perspektywy rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia,
  • niezbędne narzędzia i pakiet motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pliki do pobrania