Szanowni Państwo,

informujemy, że od 01-12- 2021r. zmianie ulegnie :

1.    Załącznik nr 1 do „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych”
Treść nowego Załącznika nr 1 do „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych” przekazujemy w załączeniu do niniejszej korespondencji.  Zmiany Regulaminu dokonywane są na podstawie zapisów §64 obowiązującego „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych”.


Z pełną treścią Regulaminu mogą Państwo zapoznać się w Oddziałach Banku oraz w formie elektronicznej na stronie www.pomorski-bs.pl. Zmiany obowiązują tylko w zakresie produktów i usług, z których Państwo korzystacie.
Jeżeli akceptujecie Państwo zmiany w wymienionym powyżej Załączniku nr 1:
•    nie musicie Państwo nic robić – będą one obowiązywały od dnia wejścia w życie nowego Regulaminu.
Jeśli nie zgadzacie się Państwo na zmiany, możecie:
•    złożyć wobec nich sprzeciw przed dniem ich wejścia w życie; jeśli zgłaszając sprzeciw nie wypowiecie Państwo umowy, wygaśnie ona z dniem poprzedzającym dzień wejścia w życie zmian, bez naliczenia opłat;
•    wypowiedzieć umowę przed dniem ich wejścia w życie ze skutkiem natychmiastowym, bez ponoszenia opłat.

Kontakt
Adresy, dane kontaktowe i szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdziecie Państwo w placówkach Banku oraz na stronie www.pomorski-bs.pl.
W przypadku pytań bądź wątpliwości z Państwa strony, nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią Regulaminu i życzymy zadowolenia z usług Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie.

Pliki do pobrania

Kontakt

Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie

ul. Niedziałkowskiego 5
78-300 Świdwin
tel. 94 366 64 00
fax. 94 365 22 42

 

Terminale Płatnicze

Infolinia 800 88 88 88
Bankomaty SGB
Zastrzeganie kart (22) 515 31 50
Kursy walut
Komunikaty